Cookies management by TermsFeed Cookie Consent Charita Zábřeh oznamuje | Obec Brníčko

Charita Zábřeh oznamuje

24.07. 2023

 

V Zábřeze opět funguje Centrum pro podporu pečujících

Lidem ze Zábřežska a Mohelnicka, kteří pečují o své blízké, nabízíme zdarma pomoc a podporu.

Přivezou Vám blízkého z nemocnice? Pečujete již dlouhodobě? Rozhodujete se, zda budete pečovat o blízkého doma? Nevíte, kdo by Vám poradil a jak se zorientovat v nabízených službách a dávkách, na které máte nárok? Na tyto a spoustu dalších otázek Vám pomůžeme najít odpovědi a budeme Vás v průběhu péče podporovat.

Odborné poradenství poskytujeme přímo v domácím prostředí nebo v zázemí Centra. Zmapujeme Vaše potřeby a společně s Vámi a podporou odborníků (např. na oblast výživy, fyzioterapie, psychologie, ošetřovatelství, logopedie, aktivizace, a další) nastavíme fungující péči o Vašeho blízkého tak, abyste ji v domácím prostředí zvládli.

Součástí podpory jsou také pravidelná setkání pečujících (Kluby pečujících, workshopy, relaxační setkání). V rámci podpory zapůjčujeme zdarma některé kompenzační pomůcky usnadňující péči (např. SOS tlačítka, kognitivní sady, pomůcky pro přesun, dávkovače léků a další).

Centrum pro podporu pečujících najdete na adrese Žižkova 10, Zábřeh (tel. Zábřežsko 730 806 121, tel. Mohelnicko 730 806 122). Více informací a kontakty také najdete na facebooku.com/pecuj a na www.charitazabreh.cz.

Projekt je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR.

 

 

S

Projekt je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR.

Dokumenty ke stažení

Napište nám

Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.