Cookies management by TermsFeed Cookie Consent Výzva Policie ČR | Obec Brníčko

Výzva Policie ČR

11.11. 2021

Policie ČR žádá o pomoc a spolupráci 

V úterý 9. listopadu krátce po sedmnácté hodině oznámila na policejní tísňovou linku 18letá dívka, že byla v Kolšově cestou domů kolem sedmnácté hodiny napadena neznámým mužem. Policistům uvedla, že šla s kamarádkou od autobusové zastávky domů. Když se rozdělily, všimla si za sebou neznámého muže, kterému dále nevěnovala pozornost. Ten ji po chvíli doběhl, přičemž ji zezadu chytil jednou rukou kolem pasu a druhou ji přes mikinu začal osahávat na poprsí. Když ho okřikla, svého jednání zanechal. Odstrčil ji tak, že upadla do živého plotu rostoucího podél silnice, a utekl neznámo kam. Celý incident se odehrál během pár vteřin.

Mělo se jednat o muže ve věku mezi 20 – 30 lety, vysokého přibližně 175 cm, normální postavy. Na sobě měl oblečenou černou bundu a černé kalhoty. Měl nasazenou černou roušku a nebylo mu tedy vidět do obličeje.

Dívka neutrpěla žádné zranění, byla pouze otřesena, ani jí nevznikla škoda na majetku.

Policisté společně s psovodem a služebním psem propátrali obec a také sousední obce Sudkov a Brníčko, ale muže odpovídajícího popisu nenašli.

Událost nyní prošetřují jako přestupek proti občanskému soužití.

S žádostí o pomoc při pátrání po pachateli se obracejí na veřejnost, zejména občany daných obcí, tj. Kolšova, Sudkova či Brníčka. Jakoukoli informaci k muži daného popisu přijme linka 158 nebo kterákoli policejní služebna

por. Mgr. Marie Šafářová

tisková mluvčí

Napište nám

Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.