Hasičská soutěž v Brníčku 16. 07. 2023

16.07. 2023

V neděli 16. července se konal 21. ročník hasičské soutěže o putovní pohár starosty obce a po 16 letech se do Brníčka vrátila Velká cena okresu Šumperk. Celkem závodilo 19 družstev mužů, 9 družstev žen a zapojila se i družstva veteránů.

Z devatenácti družstev mužů  se na třetím místě umístilo družstvo z Nové dědiny, na druhém místě z Janovic a putovní pohár starosty obce si odneslo družstvo z Hrabišína. Naši muži se umístili na krásném 11 místě.

Z devíti družstev žen se na třetím místě umístilo družstvo z Dolan, na druhém místě družstvo z Nové dědiny a první místo patřilo opět družstvu
z Hrabišína.

Všem zúčastněným velké díky a za rok opět na viděnou.