Cookies management by TermsFeed Cookie Consent Odběr novinek | Obec Brníčko

Odběr novinek

Souhlasím se zasíláním novinek emailem z webu www.obecbrnicko.cz, který spravuje Obec Brníčko.

Za účelem rozesílání novinek e-mailem z webu www.obecbrnicko.cz souhlasím, aby Obec Brníčko (dále jen „správce“) zpracovával moji emailovou adresu, kterou správci dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to na dobu 3 roky od jejich poskytnutí.

Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat přes odkaz uvedený v každé zaslané emailové novince nebo písemně na kteroukoliv adresu či email zveřejněný zde www.obecbrnicko.cz. Tímto berete na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň máte právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Po 3 letech Vám bude zaslán e-mail s možností obnovit souhlas se zpracováním osobních údajů na další 3 roky. Pokud souhlas neobnovíte, bude Váš email vymazán z databáze přihlášených emailů k odběru novinek.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jste poskytl/a nebo poskytnete správce.

Veškeré zpracování Vašich osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů. Děkujeme Vám za udělení souhlasu a projevenou důvěru.

Napište nám

Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.