Měsíčník Olomoucký kraj 1,2

20.01. 2022

Vážení, lednové číslo měsíčníku Olomoucký kraj je prvním, které vychází pouze v elektronické podobě. Hejtmanství právě vybírá nového dodavatele tištěné formy měsíčníku, který vzejde z výběrového řízení. Jakmile bude nový dodavatel úspěšně vybrán, najdou obyvatelé Olomouckého kraje měsíčník ve svých schránkách opět v tištěné podobě.

Únorové číslo opět v příloze (pro zajímavost - obsahuje informace, že  prodejna Jednoty v Brníčku, jako jedna z 30 obcí v kraji, získala finanční příspěvek z OLOMOUCKÉHO KRAJE V RÁMCI DOTAČNÍHO PROGRAMU OBCHŮDEK 2021+).

Zajímavosti z březnového čísla jsou pro Vás zde opět k dispozici......

viz příloha: